Nasze oddziały

Nasi Partnerzy

Kolektory słoneczne w całej Polsce - Warszawa,  Lublin, Rzeszów, Wrocław, Poznań Kraków.


Jesteśmy dostawcą kompleksowych rozwiązań z zakresu techniki solarnej. Nasi Klienci otrzymują nie tylko najwyższej jakości kolektory słoneczne od HOVEN z Krakowa, ale także kompleksową obsługę, która jest główną zasadą działania całego zespołu firmy.

Jeżeli cenicie sobie Państwo nowoczesne i inteligentne rozwiązania, trafiliście pod właściwy adres. Słońce to stałe, niewyczerpalne i, co najważniejsze, bezpłatne źródło odnawialnej energii, która dostępna jest praktycznie wszędzie. Korzystanie z jego zasobów, w związku z rozwojem energetyki solarnej, staje się coraz bardziej popularne i ekonomicznie uzasadnione.

Zaczynaliśmy jako niewielka firma oferująca kolektory słoneczne w Krakowie. Nasza kompleksowa usługa – audyt, pomoc w uzyskaniu dofinansowania NFOŚiGW, sprzedaż i montaż wysokiej jakości zestawów solarnych – szybko spodobała się mieszkańcom innych miast w Polsce. Obecnie firma posiada 15 oddziałów, które obejmują swoim zasięgiem cały kraj (Poznań, Wrocław, Kraków, Warszawa, Katowice, Rzeszów, Lublin, Łódź, Koszalin, Gdańsk, Olsztyn, Gorzów Wielkopolski, Bydoszcz, Częstochowa oraz Białystok). 

Kierujemy się wartościami, które są najbliższe naszym Klientom: nowoczesność, ekologia, niezależność i oszczędność. Wierzymy, że dzięki nim wspólnie poprawiamy jakość życia obecnych i przyszłych pokoleń.